• Učíme děti šetřit přírodu

Nad rámec běžného třídění do kontejnerů se věnujeme ještě sběru:
      • papíru
      • Celoročně můžete odevzdávat papír ve sběrně:
        Petr Novák
        Bavorovice 132 (cca 2,5 km za Globusem, první odbočka vlevo z výpadovky směr Hluboká nad Vlt., asi 50 m za půjčovnou motokár a čerpací stanicí)
        -výkup papíru: noviny, časopisy, letáky, knihy, kancelářský papír, smíšený papír (lepenka není vykupována)

Lístky o odevzdání papíru předávejte třídnímu učiteli. Výnos ze sběru je využíván zejména na odměny žáků a vybavení školy.

Škola pořádá 3x ročně sběr přímo u školy. Sběry se konají v listopadu, březnu a červnu.

zodpovídá: Mgr. Květa Kurfiřtová - kveta.kurfirtova@zsnerudova.cz
      • hliníku
      • Celoročně probíhá sběr hliníku:
        - v budově Nerudova ve středu 9:40 - 9:55 h pod schody u hlavního vchodu (zodpovídá Mgr. Eva Bílá - eva.bila@zsnerudova.cz)

- v budově Čéčova ve středu 9:40 - 9:55 h pavilon Č2 u schodů v přízemí (zodpovídá Mgr. Pavlína Balogová - pavlina.balogova@zsnerudova.cz)
      • baterií, náplní do tiskáren
      • Celoročně probíhá sběr baterií a náplní do tiskáren do úložných boxů v budově Nerudova.